Chata Na Vleku

Vítáme vás v Chatě Na Vleku *** – ideálním místě pro vaše pobytové potřeby. Naše chatové ubytování nabízí pohodlné a útulné apartmány, které jsou ideální pro jednotlivce, páry nebo menší skupiny o velikosti 2 až 5 osob. Každý pokoj je pečlivě zařízený, poskytující vám komfort a soukromí, které potřebujete po celém dni stráveném na svahu.

V našich pokojích najdete lůžka s čistým ložním prádlem, televizi pro večerní odpočinek, a koupelnu se sprchou a toaletou. Pro vaše pohodlí je k dispozici i fén na vlasy, abyste se cítili svěže a připraveni na další dobrodružství.

Nemusíte utrácet peníze za jídlo, protože máme plně vybavenou společnou kuchyňku, kde si můžete připravit své oblíbené pokrmy a sdílet zážitky s ostatními hosty. Pro příjemné večery máme také společenskou místnost, kde si můžete odpočinout, zahrát společenské hry nebo si povídat s ostatními hosty.

Pro lyžaře a snowboardisty máme speciální lyžárnu, kde si můžete uschovat své vybavení a boty, takže se nemusíte bát o jejich bezpečnost.

Celková kapacita Chaty Na Vleku je 30 osob, což z ní činí ideální místo pro rodinné dovolené, výlety s přáteli nebo dokonce menší firemní akce. U nás se budete cítit jako doma a vaše pobytové potřeby budou naplněny s maximální péčí a pozorností.

Chata je přímo na nástupní stanici vleku.